وبسایت جی اس ام – یاشار فتحعلی زاده: آمازون دو برند تجاری جدید ثبت کرده که نه‌تنها نام آنها شباهت زیادی به یوتیوب دارد، بلکه توضیحات آنها نیز به سایتی جهت اشتراک‌گذاری فایل‌های ویدیویی اشاره می‌کند.

تاکنون گزارش‌های متعددی منتشر شده مبنی بر اینکه آمازون به دنبال ساخت رقیبی برای یوتیوب است. اگرچه تاکنون این موضوع توسط آمازون تایید نشده است، این ابر شرکت دو برند تجاری جدید ثبت کرده که به شایعات مهر تایید می‌زند.

یوتیوب، سایتی است که اجازه به اشتراک قرار دادن ویدیوها را به کاربران می‌دهد. رقبای زیادی نیز برای یوتیوب وجود دارد، اما در زمینه اشتراک‌گذاری فایل‌های ویدیویی و استریم، یوتیوب از آنها به‌مراتب عملکرد بهتری داشته و مورد استقبال میلیون‌ها کاربر قرار گرفته است.

آمازون نیز یکی از ثروتمندترین شرکت‌های دنیا است، اما موفقیت یوتیوب، کار آمازون در رقابت را به حد زیادی سخت می‌کند. این شرکت دو برند تجاری به نام‌های Amazontube» و Opentube» را ثبت کرده که شباهت زیادی نیز به برند تجاری یوتیوب دارند.

در توضیحات این برندهای تجاری ذکر شده که فعالیت این دو در زمینه اشتراک‌گذاری فایل‌های صوتی، تصویری و صوتی تصویری غیرقابل دانلود است که از طریق شبکه‌های بی‌سیم به اشتراک گذاشته می‌شوند.

شایان ذکر است شباهت برندهای تجاری ثبت شده با یوتیوب، برای آمازون دردسرساز شود، زیرا امکان دارد سران یوتیوب به دلیل این شباهت از آمازون شکایت کنند. اگر توضیحات برندهای تجاری را در نظر بگیریم، آمازون به دنبال ساخت رقیبی تمام عیار برای یوتیوب است.

با این حال، ثبت برند تجاری به تنهایی کافی نیست. آمازون نیز تاکنون ساخت رقیب برای یوتیوب را تایید یا رد نکرده است، اما ثبت برند تجاری ثابت می‌کند که آمازون در حال برداشتن قدم‌های ابتدایی است.لینک منبع

مطلب آمازون به دنبال ساخت رقیبی برای یوتیوب در سایت مفیدستان.


لینک منبع و پست :آمازون به دنبال ساخت رقیبی برای یوتیوب
http://mofidestan.ir/%d8%a2%d9%85%d8%a7%d8%b2%d9%88%d9%86-%d8%a8%d9%87-%d8%af%d9%86%d8%a8%d8%a7%d9%84-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d8%b1%d9%82%db%8c%d8%a8%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%db%8c%d9%88%d8%aa%db%8c%d9%88%d8%a8/

✳️ فروش ویژه آینه دوچرخه مدل mirror مجموعه دو عددی

ماشین لامبورگینی اوروس با کیت بدنه تاپ کار عرضه شد

عروسکی که جاذبه صفر را به فضانوردان اعلام می‌کند

آمازون ,یوتیوب ,تجاری ,برند ,ثبت ,ساخت ,برای یوتیوب ,برند تجاری ,ساخت رقیبی ,به دنبال ,آمازون به ,زمینه اشتراک‌گذاری فایل‌های ,اشتراک‌گذاری فایل‌های ویدیویی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بهارانه3 بلاغُ المبین postcn عقیق شجر | سنگ عقیق | سنگ فیروزه مد و پوشاک | کیف و کوله پشتی و کفش تو به من نگاه کن و مرا اینگونه نبین.. جهاد فرهنگی کتابخانه عمومی بقیه الله آبگرم دانلود رایگان فیلم پایگاه خبری سرباز مبارز