برندهای خودروساز بی‌ام‌و و آئودی، نبرد جالبی روی بیلبوردهای تبلیغاتی خیابانی در تونس آغاز کرده‌اند. این نوع از رقابت میان برندهای آلمانی، سابقه‌‌ای طولانی دارد.

بیش از ۱۰ سال پیش بود که نبرد بیلبوردهای تبلیغاتی بین بی‌ام‌و و آئودی شکل گرفت. حالا به‌نظر می‌رسد که تیم‌های تبلیغاتی این دو برند مشهور آلمانی، قسمت جدیدی از این نبرد سریالی را تدارک دیده‌اند.

BMW - Audi / بی ام و - آئودی

دقیقاً در نزدیکی نمایندگی رسمی محصولات گروه خودروسازی فولکس واگن در یکی از شهرهای تونس که خودروهای برندهای مختلفی مانند اشکودا، پورشه، سئات، فولکس واگن و آئودی را عرضه می‌کند، تیم تبلیغاتی بی‌ام‌و یک بیلبورد بزرگ با نوشته‌ی هیچوقت برای تغییر دیر نیست» نصب کرده است. این بیلبورد معنی‌دار توسط نمایندگی رسمی محصولات بی‌ام‌و و مینی در تونس سفارش داده شده است.

BMW - Audi / بی ام و - آئودی

اما این اقدام تیم تبلیغاتی بی‌ام‌و به‌سرعت توسط آئودی پاسخ داده شد. در فاصله‌ی کمی از این بیلبورد، تابلوی تبلیغاتی بزرگ آئودی با تیتر LOOOOL (ترکیب خلاقانه‌ی نشان آئودی با اصطلاح عامیانه‌ی LOL به معنی خنده‌ی زیاد)، با نوشته‌ی زیر همراه شده است:

برندی که پیروز است را تغییر نمی‌دهیم.

BMW - Audi / بی ام و - آئودی

هنوز عکس‌العمل تیم تبلیغاتی بی‌ام‌و به این تابلوی آئودی دیده نشده است؛ فقط امیدواریم که این رقابت سالم و البته جذاب ادامه داشته باشد. اگر بخواهیم تابلوهای تبلیغاتی این دو شرکت را کنار بگذاریم و به آمار فروش بپردازیم، به افزایش ۴.۲ درصدی فروش محصولات بی‌ام‌و (فقط خودروهای دارای نشان بی‌ام‌و) با تیراژ ۲ میلیون و ۸۸ هزار و ۲۸۳ دستگاه در سال گذشته می‌رسیم. ضمن اینکه، آئودی در سال گذشته با افزایش ۰.۶ درصدی فروش، ۱ میلیون ۸۷۸ هزار و ۱۰۰ دستگاه، خودرو فروخته است.

مقاله‌های مرتبط:

برنده‌ی اصلی رقابت بین برندهای لوکس آلمانی در سال گذشته، با افزایش فروش ۹.۹ درصدی و دست‌یابی به رقم ۲ میلیون و ۲۸۹ هزار و ۳۴۴ دستگاه، مرسدس‌بنز بوده است. البته اخیراً مقامات بی‌ام‌و اعلام کرده‌اند که قصد تا دارند تا سال ۲۰۲۰، با افزایش فروش محصولات، تاج پادشاهی پرفروش‌ترین برند لوکس آلمانی را از مرسدس‌بنز، بگیرند.

بی ام و - آئودی - مرسدس بنز / BMW-Audi-Mercedes-Benz

هارالد کروگر، مدیرعامل بی‌ام‌و گفت:

در سال ۲۰۲۰، برند ما دوباره از لحاظ میزان فروش رتبه‌ی نخست را خواهد داشت.

نزدیک به ۱۰ سال قبل، عنوان پرفروش‌ترین برند لوکس جهان در اختیار بی‌ام‌و بود. در سال‌های گذشته، مرسدس‌بنز به لطف تقاضای بالا برای خودروهای کلاس شاسی‌بلند و هاچ‌بک کلاس A که بیش از سری 1 بی‌ام‌و فروش داشته، جایگاه اول را از بی‌ام‌و گرفته است.لینک منبع

مطلب نبرد تبلیغاتی آئودی و بی‌ ام‌ و، به بیلبوردهای شهری رسید در سایت مفیدستان.

✳️ فروش ویژه آینه دوچرخه مدل mirror مجموعه دو عددی

ماشین لامبورگینی اوروس با کیت بدنه تاپ کار عرضه شد

عروسکی که جاذبه صفر را به فضانوردان اعلام می‌کند

بی‌ام‌و ,تبلیغاتی ,آئودی ,سال ,نبرد ,برندهای ,در سال ,تیم تبلیغاتی ,هزار و ,با افزایش ,تبلیغاتی بی‌ام‌و ,نبرد تبلیغاتی آئودی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

قرارگاه شاهین بلاگ shahin blag فروشگاه های زنجیره ای آسیادوچرخ hooshmand70 گیلاس های دوقلو لای گوش راستم .. آدرس و اسامی آرایشگاه حرفه ای خوب kondorforoosh ساچی لایسنس رایگان Free License نود 32 Life is constantly hone